Activity4Fun

Adresa:

Svojsíkova 1985,

73701 Český Těšín


Telefon:

558 746 117

731 667 302

(volat po 14:00 hod.)


Email:

petr.lipina@activity4fun.cz


 Online rezervace


          


    Nabídka služeb


Otevírací doba

Od 1.7.2017 do 31.8.2017

probíhá rekonstrukce 

našeho sportovního centra !!!


Oznámení o uzavření sportcentra v termínu 1.7. – 31.8.2017 

I. etapa rekonstrukce


A je to tady! 


Jak jsme avizovali již při převzetí provozu sportcentra na konci roku 2016, provedeme v měsících červenci a srpnu letošního roku I. etapu rekonstrukce a modernizace sportovišť a interiéru.

Především provedeme za pomoci renomované odborné firmy SCI spol. s r.o. z Jihlavy kompletní rekonstrukci bowlingu – výměnu všech 4 bowlingových drah, nové scorery, monitory, řídící počítače, svody koulí, stavěče kuželek, přešlapové fotobuňky a mnoho dalších vychytávek . Vylepšíme design bowlingu moderními UV tapetami, reflexním osvětlením bowlingových drah a novým posezením.

Pustíme se s firmou Sportovní podlahy Zlín s.r.o. do výměny povrchu sportovní haly, kde nahradíme současný nevyhovující povrch novou, moderní podlahou z kombinovaného pružného polyuretanového materiálu holandského výrobce Herculan. Jde o dlouhodobě pružný povrch, ideální na badminton, florbal, malý fotbal a další halové sporty, který svými parametry splňuje nejnáročnější kritéria kladené na sportovní podlahy. Namalujeme novými barvami 6 badmintonových kurtů, hřiště na florbal a malou kopanou.

Současně zásadně zrekonstruujeme prostor restaurace, baru a kuchyně. Zvětšíme prostor za barem pro Vaši obsluhu i kvalitnější možnost objednávek, vytvoříme místo jednoho squashového kurtu samostatnou „extrovku“ pro cca 25-30 lidí s vestavěnou hudební aparaturou a televizemi, podstatným způsobem rozšíříme a modernizujeme kuchyň tak, abychom mohli začít pravidelně vařit. V prostoru restaurace vyměníme kompletně židle a stoly.

Již v květnu vyměníme zahradní nábytek, tedy zejména stoly a lavice na zahrádce. Finišujeme na vzhledu a obsahu našeho webu, spustíme jej co nevidět .

Všechny tyto změny jsme naplánovali na letní měsíce tak, abychom co nejméně omezili provoz centra a aby výše uvedené rekonstrukce a modernizace proběhly v co nejkratším čase. Proto je docela možné, že se v novém prostředí potkáme i dříve než 1.9.2017. O tom Vás všechny budeme aktuálně informovat na webu a také prostřednictvím informačních mejlů.

Věříme, že se budete cítit v našem centru ještě aktivněji a zábavněji.

Tým A4F pod vedením p. Petra Lipiny.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich